0216 706 14 42

Hakkımızda

Jokerman çok uluslu bir şirket olma hayaliyle kuruldu. Amacımız toplumlara ve iş dünyasına çağın gereklerine uygun, ölçeklenebilir yeni nesil teknolojiler geliştirmek. Dahası; Yenilikçi fikirler ve uygulamalarla iş dünyasına iz bırakan teknolojiler sunmak. Bizi farklı kılan özelliğimiz şirketimizin kuruluş tarihi ve sermayesi değil; daha iyi bir gelecek için düşünmek ve bunu aksiyona dönüştürme çabamızdır.

Şirketimiz 2013 yılından beri yüksek büyüme potansiyeli projelere yatırım yapmaktadır. Bu anlamda internet ve teknolojiyi çalışmalarının odağına alan bir “girişim sermayesi” olarak nitelendirilmektedir.

Portföyümüzdeki tüm markalar pazar liderliğini hedefleyen oluşumlardır. Jokerman bütün yönetimsel ve stratejik birikimini bu şirketlerin başarısı için kullanmaktadır.

Jokerman

Önünüzde Zorlu Bir Yol Varsa, Yanınızda Güçlü Bir Partner Olsun.

Hizmetlerimiz:

Aqua Test Otomasyon

Yazılım süreçlerinizde verimliliğinizi artırır ve optimize eder. Bu sayede yazılım kalitesi artar, maliyetler düşer.

Toplu SMS ve Email Marketing

SMS ve Eposta kampanyalarınızı tek bir platformdan yönetin. Üstelik Rakipsiz fiyatlarla.

İzin Yönetim Sistemi | www.izinver.net

6563 sayılı yasaya göre "ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir."

IT ve Bankacılık Outsource Hizmetleri

Jokerman 5.000+ yazılım uzmanı veritabanı sayesinde Bankacılık ve IT sektöründe, kurumların nitelikli uzman ihtiyaçlarını çok hızlı bir şekilde çözmekte ve dış kaynak kullanım hizmeti vermektedir.